Alumata

Jeśli wybierasz się na wyprawę w góry, ważnym jest, aby twój bagaż miał jak najniższą wagę. Dlatego warto jest wybrać takie wyposażenie, które nie będzie cię zbytnio obciążało. Kiepskim wyborem jest również rezygnowanie z niezbędnego wyposażenia. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup takiego sprzętu, którego waga będzie jak najmniejsza. Dlatego jeśli szukasz jakiejś karimaty lub alumaty, zwróć uwagę na jej ciężar – na rynku dostępne są sprzęty o niskim ciężarze, lecz zachowujące wszelkie potrzebne właściwości.
Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wybór alumaty, której waga waha się w okolicach stu pięćdziesięciu gramów. Po zwinięciu zajmują one również niewiele miejsca. Materiałem, z którego są robione alumaty, jest polietylen sieciowany. Alumaty mają wysoką odporność na wilgoć i wspaniale izolują od zimna. Bardzo łatwo utrzymuje się je w czystości. Ich praktyczność to również lekkość i niewielki rozmiar (alumata ma grubość około trzech milimetrów).

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes