Główny Szlak Sudecki

Ciekawym polskim szlakiem górskim jest również Główny Szlak Sudecki, który jest nazwany imieniem Mieczysława Orłowicza. Szlak ten jest oznaczony kolorem czerwonym. Jego trasa wiedzie przez bardzo piękne części polskich Sudetów, które zachwycą i ucieszą każdego turystę. Szlak ten zaczyna się w Świeradowie Zdroju i prowadzi aż do Prudnika.
Jest to idealny szlak na dłuższy urlop. Jego długość wynosi czterysta czterdzieści kilometrów. Dla osób, które są już obeznane w poruszaniu się w górach, wycieczka tego typu powinna zająć około stu godzin. Trasa szlaku prowadzi przez Góry Izerskie, Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kamienne, jak i Góry Czarne, Góry Orlickie, Góry Bystrzyckie, Góry Złote i w końcu przez Góry Opawskie i kończy się w Prudniku. Wyprawa tym szlakiem z całą pewnością będzie ciekawa dla każdego miłośnika górskich wypraw. A i osoby lubiące wyzwania się w tym miejscu nie zawiodą.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes