Kauai

Marzysz o wakacjach w atrakcyjnym, spokojnym i cieszącym oko miejscu, zastanów się nad przepiękną wyspą, która z całą pewnością cię zachwyci i będziesz chciał na nią powrócić. Takim miejscem jest Kauai, które leży na Hawajach. Wyspa ta jest miejscem z takim urokiem, że na lata utkwi w twojej pamięci i często będziesz wspominać czas na niej spędzony.
Wyspa ta jest oazą spokoju, nie ma zbyt mocno rozwiniętej turystyki. Nie uświadczymy na niej kurortów wypoczynkowych czy innych typowo turystycznych kwestii. Jednak z całą pewnością zauroczy nas swoimi naturalnymi zaletami, do jakich należą góry, przepiękne doliny, niesamowicie zjawiskowe wodospady oraz klify, z których rozciągają się przepiękne widoki na wodę. Co więcej, szata roślinna wyspy jest zadziwiająca i zachwycająca. Liczne kolory i różne rośliny zdobią je w niezwykły sposób. Kauai zwana jest Wyspą Ogrodów, co może nam dać choć blade wyobrażenie o pięknie, jakie jest na tej wyspie reprezentowane w pełnej krasie.
Źródło: http://taurus-holiday.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes