Kijki

Niezbędnym sprzętem dla miłośników długich i pieszych podróży są kijki, które wspomogą naszą stabilność na trasie, ale i odciążą nasze ciało. Dlatego też ważne jest, żeby tego typu sprzęt był wytrzymały i wygodny w użyciu.
Na rynku od jakiegoś czasu można zauważyć obecność czterosegmentowych, składanych kijków trekkingowych, które są wykonane z materiału, który jest nawet trzykrotnie lżejszy od stali, a jeśli chodzi o wytrzymałość mechaniczną to dorównują właśnie tym metalowym sprzętom. Co więcej, można dopasować wysokość kijka do naszego wzrostu, a w razie sytuacji, w której owego sprzętu nie będziemy potrzebować, możemy go złożyć do wysokości około pół metra. Kijki tego typu wykonane są z materiału, który nosi nazwę węglik wolframu. Przy zakupie takiego sprzętu warto zwrócić również uwagę na wykonanie rękojeści. Ważne jest, aby była ona dopasowana do dłoni oraz wykonana z jakiegoś dobrze przyczepnego materiału.
Źródło: http://wszystkiemiasta.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes