Kopenhaga, Dania

Jeśli jesteś miłośnikiem piwa, koniecznie musisz odwiedzić Kopenhagę. To właśnie w tej miejscowości znajduje się browar jednego z najbardziej znanych i popularnych piw na świecie, a mianowicie browar Carlsberga. Ciekawą atrakcją jest również kopenhaski port. Koniecznie musimy zobaczyć również odprawę Gwardii Królewskiej – to wręcz obowiązek każdego turysty, który odwiedza tę duńską stolicę.
Ze względu na niewielki rozmiar miasta, w porównaniu z innymi europejskimi stolicami, możemy zwiedzić większość ciekawych zabytków i atrakcji poświęcając jeden dzień.
Będąc jeszcze w Danii możemy również odwiedzić znaną wszystkim wyspę Bornholm. Najprostszym sposobem dostania się na tę wyspę jest podróż promem. Dzięki temu możemy wybrać się tam mając ze sobą własny samochód, co sprawi, że zwiedzanie wyspy będzie dla nas niosło ze sobą niższe koszty. Na Bornholmie z całą pewnością będziemy mieli możliwość wypoczynku w spokoju.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes