Lawendowa Prowansja

Nie ma chyba bardziej romantycznego miejsca niż francuska Prowansja mieniąca się lawendowymi i fioletowymi odcieniami. Jednak prócz przepięknej natury, fantastycznego zapachu unoszącego się nad polami lawendy i przepięknych widoków, możemy odnaleźć tam wiele ciekawych atrakcji, które mogą uatrakcyjnić nasz pobyt w tym pełnym uroku miejscu.
Z całą pewnością nie możemy zignorować Nicei, jak i całego, niezwykle pociągającego i pięknego Lazurowego Wybrzeża, które stało się mekką dla romantyków i ludzi ceniących sobie piękne krajobrazy. Do tej grupy ludzi należeli właśnie bardzo znani artyści tacy, jak Picasso czy Cezanne. Warto więc inspirować się tym, co inspirowało wielkich. Jednak nie tylko wybrzeże Morza Śródziemnego jest pociągające. Koniecznie musimy odwiedzić samą Niceę, która charakteryzuje się przepięknymi rozwiązaniami architektonicznymi. Sprawia to, że spacer po ulicach tego miasta jest ogromną przyjemnością dla zmysłów estetycznych. W Nicei znaleźć możemy wiele muzeów, które z pewnością nas zaciekawią, a także Park Zamkowy, który zachwyca swym wyglądem. Jeśli marzysz o romantycznej wyprawie, koniecznie wybierz Prowansję.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes