Nowy Jork

Bardzo rzadko myśli się o Nowym Jorku jako o miejscu doskonałym na wakacyjny wypoczynek. Jednak jest to doskonałe miejsce do tego, by aktywnie spędzić swój wolny czas, a do tego zobaczyć miejsca, które niejednokrotnie są pokazywane w naszych ulubionych filmach czy programach informacyjnych. To ogromne miasto ma szansę zachwycić nas swoim klimatem i miejscem, które nigdy nie śpi.
Nowy Jork ma niezwykłe usytuowanie geograficzne. Mało ludzi o tym pamięta, ale miasto to jest położone na trzech wyspach – na Manhattanie, na Long Island, a także na Staten Island. Będąc tam z całą pewnością należy odwiedzić wizytówkę Nowego Jorku, którą jest niesamowite miejsce pełne zieleni i noszące nazwę Central Park. Warto również zajrzeć do dzielnicy, która słynie z polskich mieszkańców, a jej nazwa to Greenpint. Ciekawym miejscem będzie również odwiedzenie Queens oraz Bronxu. W Nowym Jorku jest wiele atrakcji turystycznych, których z całą pewnością nie możemy pominąć. Dlatego warto wybrać się do miejsca, które nie śpi.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes