Orla Perć

Jeśli jesteś miłośnikiem gór i bardziej ekstremalnych wypraw, coś dla siebie znajdziesz w Tatrach, które oferują najbardziej niebezpieczny szlak turystyczny zarówno w górach, jak i na terenie całego kraju. Szlak ten wiedzie zarówno przez stoki, jak i grań. Podczas wyprawy Orlą Percią będziemy szli również szczytami, jak i przełęczami tatrzańskimi. Trasa szlaku wiedzie między innymi między takimi przełęczami, jak Zawrat i Krzyżne. A także będziemy dzięki temu szlakowi iść grzbietem Wołoszyny.
Szlak jest wyposażony w sprzęt, który ma ułatwić jego przejście. Należą do nich klamry, łańcuchy, jak i stalowe drabinki. Mimo ułatwień, nie należy wybierać się jednak w trasę szlakiem Orla Perć, jeśli jest się początkującym turystą poruszającym się w górach. Gdyż jest to szlak trudny i wymaga pewniej znajomości specyfiki turystyki górskiej. Nie wybieraj się na ten szlak również wtedy, gdy masz lęk wysokości. Szlak prowadzi czasami przez naprawdę wysokie partie polskich Tatr. Jednak jeśli wyprawy w góry są dla ciebie czymś znanym, koniecznie wybierz się na Orlą Perć.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes