Rajskie Seszele

Jeśli chcemy spędzić wakacje w kraju egzotycznym, jednak nie chcemy wybierać się na Malediwy, bardzo ciekawym wyborem będzie inny archipelag, który znajduje się na Oceanie Indyjskim, a mianowicie Archipelag Seszeli. Część archipelagu to wyspy koralowe, co dodatkowo uatrakcyjnia to miejsce, jeśli chodzi o wakacyjny wypoczynek.
Choć większość populacji tych wysp posługuje się językiem kreolskim, bez problemu porozumiewać się tam możemy językiem angielskim, który jest powszechnie stosowanym językiem w przemyśle turystycznym w tym miejscu. Klimat Seszeli to klimat równikowy monsunowy. Oczekiwać więc możemy wysokich temperatur, które osiągać mogą do 35 stopni Celsjusza. Pojawiają się również częste deszcze. Musimy się również zorientować, czy nie wybieramy się na wakacje w to miejsce w czasie deszczy monsunowych i pory mokrej. Jednak miejsce to będzie z całą pewnością rajskie na wypoczynek wakacyjny z całą rodziną.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes