Szlak Nadmorski

Wybór rodziny padł na wakacje nad morzem, a ciebie niekoniecznie relaksuje wielogodzinne leżakowanie na plaży i zdobywanie wakacyjnej opalenizny? Dla osób takich, jak ty, chcących aktywnie spędzić czas swoich wakacji, idealnym rozwiązaniem będzie wybranie się śladami Szlaku Nadmorskiego. Ciągnie się on na długości prawie trzystu osiemdziesięciu kilometrów między Świnoujściem a Żarnowcem, czyli istnieje wielka szansa, że miejsce, które wybraliśmy na wakacyjny odpoczynek, znajduje się w pobliżu trasy Szlaku Nadmorskiego.
Co więcej, szlak ten wchodzi w skład Europejskiego Szlaku Dalekobieżnego E9 i posiada czerwone oznaczenie. Jednymi z najciekawszych miejsc na polskim fragmencie trasy, na Szlaku Nadmorskim, są latarnie. Te najbardziej popularne znaleźć możemy w Darłówku, Gąskach, Kołobrzegu, a także Niechorzu. Dlatego też nie musisz się martwic nudnymi wakacjami. Nawet nad polskim morzem możesz odnaleźć atrakcje, które pozwolą ci na aktywne spędzanie czasu wypoczynku.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes