Tajlandia

Park Narodowy Tajlandii zawiera na swoim terenie kilka wysp. Każdą z nich z całą pewnością można polecić jako miejsce wypoczynku, jednak zechciejmy się skupić na jednej, która według nas jest naprawdę wyjątkowa i godna polecenia jako cel wędrówki turystycznej. Jest to mało znana wyspa o nazwie Phi Phi. Ze względu na przynależność do parku narodowego przebywanie na owej wyspie wiąże się z różnorakimi obostrzeniami, które dotyczą zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jedną z takich zasad jest zakaz używania samochodu podczas przebywania na wyspie.
W tym miejscu mamy możliwość skorzystania z hotelu bądź rozbicia własnego namiotu. Jest to dozwolone i z całą pewnością jeszcze bardziej zwiększy atrakcyjność naszego egzotycznego urlopu. Aby aktywnie spędzić czas, możesz wybrać się na plażę małp lub zapisać się na nurkowanie, które w tej lokalizacji jest niezwykle popularne oraz atrakcyjne – przejrzysta woda dodaje uroku. Bardzo ciekawą formą spędzania czasu na Phi Phi jest również pływanie kajakiem. Z tej opcji również korzysta wielu turystów.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes