Tatralandia

Ciekawym miejscem, do którego wybrać się możemy całą rodziną jest słowacki aquapark znajdujący się w miejscowości Liptowski Mikulasz. Jest to ogromna hala, która wystylizowana jest na tropiki. Będąc w Europie, możesz się poczuć, jakbyś był w ciepłym kraju. A co więcej – w miejscu tym znajduje się wiele atrakcji, które ucieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Miejscowość ta znajduje się niedaleko słowacko-polskiej linii granicznej, więc wypad do aquaparku nie będzie sporym wydatkiem i nie pochłonie wiele czasu. A będziemy mieli możliwość zakosztować tam wypoczynku jak na karaibskiej plaży. Hala przypomina swoim kształtem i układem morską muszlę. W środku panuje temperatura około trzydziestu stopni Celsjusza, a plażę zdobią piękne, rozłożyste palmy. Prócz basenów, w których możemy pływać, znajdziemy również miejsce przeznaczone do nurkowania. Na obiekcie znajduje się również restauracja, nie musimy więc wychodzić z basenu, aby się posilić. Świetna opcja na rodzinny weekendowy wypad.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes