Wielki Kanion

Jeśli myślimy o przyrodniczej turystyce w Stanach Zjednoczonych, z całą pewnością do głowy przychodzi nam Wielki Kanion Kolorado, który jest wręcz symbolem przyrodniczych atrakcji turystycznych Ameryki Północnej. Ogrom i potęga tego miejsca zadziwiają i zachwycają każdą osobę, nawet tę niezbyt zainteresowaną zwiedzaniem obiektów przyrodniczych. Dlatego też warto obejrzeć to wspaniałe miejsce, a jeśli starczy nam sił – zejść na dół wspaniałego kanionu.
Jeśli jednak nie mamy wystarczająco wiele czasu na wycieczkę na dół, możemy stanąć na krawędzi Wielkiego Kanionu. Najlepszym miejscem widokowym do podziwiania tego Kanionu jest jego południowy brzeg. Wszystko to dlatego, że w pobliżu znajduje się miasto, które oferuje miejsca noclegowe oraz punkty gastronomiczne. Stamtąd do Wielkiego Kanionu możemy wyruszyć linią kolejową, która jest zachowana w stylistyce Dzikiego Zachodu, co w szczególny sposób powinno wywierać wrażenie na młodych turystach. Od północnej strony Kanionu możemy natknąć się na grupy Indian, a także na dziką przyrodę, gdyż północna krawędź Kanionu jest niezagospodarowana.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes