Zestaw naczyń

Niezbędnym wyposażeniem każdego turysty, który wybiera się na dłuższą podróż pieszą bądź rowerową, z zamiarem nocowania wśród natury, jest oczywiście zestaw naczyń. Jednak zazwyczaj naczynia są ciężkie i nieporęczne w noszeniu ze sobą, gdy przytroczymy je do plecaka. Ale i z tym problemem można sobie poradzić. Producenci sprzętu turystycznego wyszli naprzeciw wszystkim tym, którzy potrzebują sprzętu tego typu, ale cenią sobie komfort podróży.
Doskonałym rozwiązaniem takiej niedogodności jest zakupienie zestawu naczyń, który będzie wielofunkcyjny. I tak na rynku odnaleźć możemy sprzęt, który spełniać będzie różnorakie funkcje i zastosowania. Bardzo ciekawym zestawem na wypady polowe jest zestaw, który składa się ze stalowych naczyń takich, jak garnek i patelnia. Dodatkową funkcją patelni jest możliwość używania jej również jako przykrywki do garnka. Naczynia te są oczywiście wyposażone w odpowiedni uchwyt. Całość waży niewiele ponad pół kilograma, a pojemność tego typu naczyń dochodzi do półtora litra.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes