Phuket

Tajlandia kojarzy nam się z nocnym, często rozpustnym życiem. Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania ten kraj. Jedną z największych chyba atrakcji, jaki ma do zaoferowania ten egzotyczny, azjatycki kraj, to piękne wyspy. Jedną z nich jest rajskie Phuket, które z całą pewnością może zauroczyć. Jeśli jeszcze zastanawiasz się, czy spodoba ci się ta właśnie wyspa, obejrzyj jeden z filmów z Bondem. Gdyż to właśnie na tej wyspie rozgrywa się część akcji części pod tytułem „Człowiek ze złotym pistoletem”.
Charakterystyczną cechą owej wyspy są białe plaże i przepiękna, krystalicznie niebieska woda. Istny rajski krajobraz. Wokół wyspy rozciągają się piękne, kolorowe rafy koralowe, które mamy możliwość zwiedzić. Rajska wyspa, więc i rajskie temperatury. Przygotuj się na ponad trzydziestostopniowy upał, który jednak nie będzie zbytnio doskwierać na plażach tuż nad lazurową wodą. Ciekawą atrakcją, jaką ma do zaoferowania wyspa jest również Ogród Motyli. Piękne owady, jakie możemy w nim zobaczyć, mieniące się tysiącami kolorów, tylko nas utwierdzą o tym, że miejsce to jest istnym rajem.
Źródło: http://formika-travel.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes