Płachta survivalowa

Oczywiście nikt nie zakłada, że podczas wyprawy w góry czy innej wyprawy pieszej wydarzy się jakaś niebezpieczna sytuacja. Jednak różne rzeczy się dzieją i trudno je przewidzieć. Część wypadków zdarza się z naszej winy, coś przeoczymy, może zignorujemy, ale wiele wypadków dzieje się z przyczyn niezawinionych z naszej strony. Dlatego należy pamiętać, że „przezorny zawsze ubezpieczony” i zaopatrzyć się w rzeczy, które mogą być nam pomocne, a nawet niezbędne w ekstremalnych sytuacjach.
Jedną z takich rzeczy, które każdy survivalowiec powinien mieć ze sobą jest tak zwana płachta survivalowa. Jest to mocny i niesamowicie lekki worek, który zazwyczaj jest wykonany z folii polietylenowej. Jego przeznaczeniem jest wykorzystanie w ciężkich momentach, w których trzeba kogoś osłonić przed zimnem lub wilgocią, bo zdarzył się na przykład jakiś wypadek. Tego typu sprzęt jest bardzo lekki i nie zajmuje wiele miejsca, a może w ekstremalnych sytuacjach uratować życie i zdrowie.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes