Śpiwór

Bardzo istotną kwestią w czasie turystycznego noclegu na łonie natury jest ciepło w nocy. Dlatego jako turysta musisz wyposażyć się w dobrej jakości śpiwór. Jeśli posiadasz na to fundusze, zainwestuj w sprzęt profesjonalny – dzięki temu zyskasz śpiwór zajmujący niewiele miejsca i niewiele ważący, ale z drugiej strony dający odpowiednią ochronę przed zimnem i zatrzymujący ciepło.
Ciekawym rozwiązaniem na rynku są również śpiwory trzysezonowe. Idealnie nadają się do użytku zarówno wiosną, jak i latem i jesienią. Na zimę jednak musisz zaopatrzyć się w inny śpiwór, który będzie przystosowany do tej właśnie pory roku. Część śpiworów posiada termoizolację, która jest złożona z ułożonych falowo wypełnień. Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę – podczas noclegu w warunkach polowych zapewnia minimalny komfort śpiącemu. Współczesne śpiwory zazwyczaj są szyte z włókien syntetycznych, które są miękkie, sprężyste i posiadają naprawdę dobre zdolności grzewcze oraz termoizolacyjne.
Źródło: http://mojpodroznik.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes