Spork

Nie od dziś wiadomym, że istotne w pakowaniu się na biwak czy na wycieczkę pieszą w teren, ważne jest zabranie jedynie rzeczy najistotniejszych. Jednak często tych istotnych i potrzebnych jest wiele, a przecież zalecenia mówią o tym, żeby nasz bagaż nie przekraczał jednej trzeciej wagi masy naszego ciała. Na szczęście wielu producentów sprzętu turystycznego zaczęło optymalizować swoje produkty tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne przy jednoczesnej niskiej wadze.
W ten sposób właśnie wymyślono spork. Czyli widelec, łyżkę i nóż do krojenia jedzenia w jednym. Gadżet ten z całą pewnością przyda się każdemu miłośnikowi aktywnego spędzania czasu. Na rynku dostępne są superwytrzymałe sporki, które są zrobione z tytanu, co przy okazji sprawia również, że są bardzo lekkie. Idealne na piesze i rowerowe wyprawy. Warto zaopatrzyć się w ten sprzęt, jeśli planujemy jakąś pieszą wyprawę bądź pobyt pod namiotem.
Źródło: http://mojpodroznik.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes