Tokio

Jedną z najwspanialszych stolic świata jest Tokio. To japońskie miasto jest wyjątkowe pod wieloma względami, zarówno przemysłowym, jak i kulturowym i oczywiście, co nas najbardziej interesuje, turystycznym. W mieście tym doskonale harmonizuje się z sobą postępująca nowoczesność i wielkowiekowa tradycja japońska. I choć w miejscu tym żyje wiele milionów osób, może stać się to naszym wymarzonym miejscem na wczasy. Prócz odpoczynku będziemy mieli możliwość zobaczyć i zapoznać się z niesamowitą kulturą, która jest w stanie zafascynować każdego.
Bardzo ciekawym tokijskim miejscem jest park Ueno, w którym rośnie zachwycająco wiele japońskich wiśni, które ozdabiają bajkowo park w okresie kwitnięcia. Największą tokijską atrakcją jest jednak buddyjska świątynia o nazwie Senso-ji. Ciekawym miejscem sakralnym jest także świątynia sinto, nazywana Szram Hie, a także sanktuarium Meiji. Japonia może z całą pewnością zachwycić nas nie tylko swoimi atrakcjami turystycznymi, ale i fascynującą kulturą.
Źródło: http://formika-travel.pl/

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes