Narty w Soelden

Jeśli jesteś miłośnikiem jazdy na nartach, a nie lubisz czekać cały rok na sezon narciarski w zimie, istnieje rozwiązanie idealne dla ciebie. Jest nim miejsce do uprawiania tego sportu, które znajduje się między lodowcami Teiffenbach i Rottensbach. Idealna miejscówka do szusowania nawet podczas czerwcowego słońca.
Ten narciarski raj znajduje się w tyrolskiej miejscowości Soelden, a właściwie w jej okolicach. Jeśli obierzemy Soelden na naszą bazę wypadową, będziemy mogli skorzystać z nowoczesnej kolejki gondolowej lub starego wyciągu krzesełkowego, który posiada niezwykły urok. Na wysokość powyżej 3000 metrów mamy możliwość wjechania jedenastoma różnymi wyciągami. Wśród atrakcji znajdują się również połączone tunelem lodowce położone na wysokości ponad trzech tysięcy trzystu metrów. Miejsce jest z całą pewnością niesamowicie atrakcyjne, a wizyta w nim przysporzy nam wiele radości i satysfakcji.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes