Park Myślęcinek

Ciekawym miejscem na jednodniowy wypad jest z całą pewnością Park Myślęcinek, który znajduje się w pobliżu Bydgoszczy. Pełna nazwa tego atrakcyjnego miejsca to Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Zajmuje on potężną, ponad ośmiuset hektarową, powierzchnię, na której znajdują się tereny wprost idealne pod relaks i wypoczynek w letnie dni.
Dodatkowo, prócz samych, z całą pewnością ciekawych, uroków natury, w Parku Myślęcinek odnajdziemy również Ogród Zoologiczny i Ogród Botaniczny. Dla dzieci idealnym będzie Park Rozrywki. A ci, którzy lubią spędzać czas bardzo aktywnie, mogą skorzystać z Centrum Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest to z całą pewnością miejsce pełne uroku i piękna, w którym bardzo aktywnie można spędzić wolną sobotę. To idealne miejsce na rodzinną wycieczkę. Można zarówno wypocząć, dobrze się pobawić, jak i dowiedzieć się nowych rzeczy. Taka możliwość połączenia różnych aktywności zdarza się raczej rzadko.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes