Termos

Bardzo przydatną rzeczą na pieszych wyprawach jest dobrej jakości termos, który na długo potrafi utrzymać odpowiednia temperaturę wcześniej umieszczonego w nim płynu. Idealny sprzęt do zabrania w góry podczas niesprzyjającej pogody – wtedy na każdym postoju będziesz mógł uraczyć się ciepłą kawą lub herbatą.
Ciekawym rozwiązaniem są termosy pokryte z zewnątrz antypoślizgową powłoką, która pomoże w wygodnym trzymaniu pojemnika i nie pozwoli na jego upuszczenie, nawet jeśli będziemy mieli zmarznięte dłonie. Warto zorientować się, czy wewnętrzne ścianki oraz przestrzeń próżniowa, jaka się między nimi znajduje, we właściwy sposób izoluje płyn w termosie od warunków zewnętrznych. Na rynku dostępne są termosy ze stali nierdzewnej, co sprawia, że mogą być one dłużej użytkowane. Upewnij się, że termos, który wybierzesz będzie łatwy do utrzymania w czystości, i czy będziesz czuł się komfortowo korzystając z niego – czy jego rozmiary są odpowiednio dobrane.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes