Fidżi

Jeśli kochasz rafy koralowe i nurkowanie, a także egzotyczny klimat i wypoczynek w słońcu, idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie urlop spędzony na Fidżi. Wyspa ta słynie z przepięknych raf koralowych, zarówno jej fauna, jak i flora zachwycają, a co więcej, jeśli wybierzemy się na tę wyspę w lutym, mamy możliwość uczestniczenia w świecie, które jest coraz bardziej znane na całym świecie. Mamy tu na myśli Festiwal Kolorów, czyli Hindu Holi.
Ciekawymi miejscami, które pozwolą nam zapoznać się choć trochę z historią i kulturą Fidżi są na przykład muzea, w których mamy możliwość zobaczenia widelców kanibali. Ciekawą atrakcją dla osób chcących poznawać naturę będzie również muzeum botaniczne.
Na Fidżi organizowany jest też aktywny wypoczynek. Możesz wybrać się na rejs lub spływ kajakowy. Masz możliwość skorzystania z nurkowania pośród raf koralowych oraz zwiedzania jaskiń. Dlatego warto wybrać tę właśnie wyspę, jeśli jesteśmy miłośnikami aktywnego spędzania wolnego czasu.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany w celu zostawienia komentarza.

Designed by: Premium WordPress Themes | Thanks to Free WordPress Themes Directory, Themes Gallery and Best WordPress Themes